0541 914 69 36 info@medyanef.com

Keçiören Web Tasarım

0541 914 69 36


Ofisimiz Keçiören Belediyesi Arkasındadır.

 

Keçiören'de web tasarım firması olarak yaklaşık 2005 yılından beri hizmet vermekteyiz. Bu hizmetimizi keçiören de vermemizin sebebi gerek ofisimizin bulunduğu konumun ve hergün trafikte saatlerce zaman kaybetmek istemememizden kaynaklanmaktadır. Keçiören nüfusu bakımından Türkiye'nin en kalabalık ilçelerindendir ve ayrıca Ankara'nın merkez ilçesidir. Birçok Web Site çalışmasını yaptığımız müşterimiz Keçiören'de faaliyet göstermektedir.
 

4 Kişilik ofisimizde web tasarım çalışmaları, e-ticaret sitesi çalışmaları ve online yazılım işleri yapılmaktadır. Bu işlerimiz hem keçiören firmalarına hemde Türkiye'nin farklı yerlerinde faaliyet gösteren birçok müşterimiz için yapılmaktadır. İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde bulunan müşterilerimiz bulunmaktadır. Yaptığımız işi düzgünce yapmamız ve müşterimizin içine sinmesi bizim için çok önemlidir. Türkiye gibi vefalı insanların olduğu bir ülkede memmun ettiğiniz ve ilgilendiğiniz bir müşteri size referans olarak birçok iş yapmanızı sağlıyor.
 

Google Partner üyesi olan ve Google iş ortağı olarak reklam çalışmaları da yapmakta ve web sitelerinin tamamlandıktan sonra üst sıralarda çıkmasını sağlamaktayız.