0541 914 69 36 info@medyanef.com

Kurumsal

          Firmamız ilk yıllarda farklı isimlerde işe başlayarak 2005 Yılında Web tasarım ve Programlama faaliyetlerine başlamıştır. Birçok projelerde hem admin paneli sistemleri hemde arayüz tasarımı konusunda birçok çalışmalar yapmıştır. Kaliteli ve sistematik çalışma mantığından ödün vermeden, hiçbir mü?terimize mahcup olmadan çalışmaya çalışmıştır. Düzgün işler çıkarmaya ve müşterilerini %100 oranında memmun etmeye çalışmaktadır.

          2005 yılından bu yana birçok referans ve tecrübe elde etmiştir. Bu birikimini çıkardığı işlerde sağlam ve güvenilir siteler çıkararak göstermeye çalışmaktadır.

          İlk yıllarımızda sadece html sayfalar yaparak web sayfası arayüzleri tasarlıyorduk. O zamanlar admin paneli sistemleri çok yaygın olmadığından müşterilerimizin isteklerini ve verilerini kodlama kısmından kendimiz gidiyorduk. Teknolojik ve yazılımsal gelişimleri takip ederek şuan olmazsa olmazımız olan admin paneli sistemlerini geliştirdik ve insanların kullanıcı adı ve şifrelerini girdikleri zaman verilerini eklediği ve güncelleyebildiği paneller yaptık. 

          Panellerimiz geliştikçe banka optimizasyonları sonrasında E-Ticaret sitelerimizi geliştirdik. Sepet sistemleri, Üyelik sistemleri yazarak insanların alışveriş yaptıkları e-ticaret siteleri tasarladık.

          Yazılımlarımızı geliştirdikçe online sipariş sistemleri yazarak fabrika ve toptancı müşterilerimize özel bayileri için kullanabilecekleri çözümler sunduk.